Olympus M.Zuiko 45/1.8, Svart
SKU
23V311030BE000
Special Price 3 190,00 kr Ordinarie pris 3 290,00 kr
Lägsta pris under senaste 30 dagar: 3177.29 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
OM SYSTEM Cashback -kampanj 21/5-14/6 2026
Köp en OM SYSTEM kampanjkamera eller objektiv så får du up till 3000 kr tillbaka efter att du registrerat produkten!
Du får även fem års garanti när du registrerar din kampanjprodukt på MyOMSYSTEM service.
Alla produkter som hör till kampanjen hittar du HÄR>>
Mer information om kampanjen och registrering: my.omsystem.com/se/p/promotions/
| Typ av objektiv | Normal |
|---|---|
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Micro Four Thirds (MFT) |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 90mm |
| Bildvinkel | 27° |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/1.8 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 50 cm |
| Linser/grupper | 9/8 |
| Antal bländarlameller | 7 |
| Filterdiameter (mm) | 37 mm |
| Fokusmotor | Micromotor |
| Vad finns i kartongen? | Objektiv, främre och bakre objektivlock |
| Diameter x längd | 56 x 46 mm |
| Vikt | 116 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 24 månader |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Typ av objektiv | Normal |
|---|---|
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Micro Four Thirds (MFT) |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 90mm |
| Bildvinkel | 27° |
| Bildstabilisering | Nej |
Visa alla attribut













