GoPro Mission 1 Pro Grip Edition -actionkamera
SKU
806CHDRW011RW
9 290,00 kr
Förboka
Visa lagerstatus i butik
Kanske gillar du också
-
GoPro Mission 1 -actionkamera7 090,00 kr -
GoPro Mission 1 Pro -actionkamera8 290,00 kr

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
| Sensorstorlek | 1" |
|---|---|
| Megapixel | 50 |
| Processor | GP3 |
| Inspelningsformat | MP4, H.265, HEVC |
| Inspelningsformat | 8K 60, 50, 30, 25, 24 fps 4K 240, 200, 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 fps 1080p 480, 240, 200, 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 fps |
| Bildformat | 4:3, 16:9, 9:16 |
| Mikrofon | Inbyggd stereomikrofon |
| Sökare | Nej |
| LCD-bildskärm | 1.4", 2.59" |
| Bildvinkel | 159° |
| Vädertätad | Ja |
| WiFi | Ja |
| GPS | Ja |
| Gränssnitt | Bluetooth, USB-C |
| Vad finns i kartongen? | Mission 1 Pro kamera, Point-and-Shoot grepp, Enduro 2 batteri, motljusskydd, curved adhesive mount, mount buckle + thumb screw, USB-C kabel, väska |
| Mått | 80.1 x 52.1 x 44.3 mm |
| Vikt | 207 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 12 månader |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Sensorstorlek | 1" |
|---|---|
| Megapixel | 50 |
| Processor | GP3 |
| Inspelningsformat | MP4, H.265, HEVC |
| Inspelningsformat | 8K 60, 50, 30, 25, 24 fps 4K 240, 200, 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 fps 1080p 480, 240, 200, 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 fps |
| Bildformat | 4:3, 16:9, 9:16 |
Visa alla attribut








