Sigma 30/1.4 C DC DN -objektiv, Canon RF-S BEGAGNAD
SKU
VL_002_1001302972
2 590,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
Inget motljusskydd
| Ange Skick | Nyskick |
|---|---|
| Begagnad hos | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Typ av objektiv | Normal |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon RF-S |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 48mm |
| Bildvinkel | 48.2° |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/1.4 |
| Minsta bländare | f/16 |
| Närgräns | 30 cm |
| Förstoring | 0.14x |
| Linser/grupper | 9/7 |
| Antal bländarlameller | 9 |
| Filterdiameter (mm) | 52 mm |
| Vädertätad | Ja |
| Fokusmotor | Steppermotor |
| Diameter x längd | 69 x 71.3 mm |
| Vikt | 285 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Nyskick |
|---|---|
| Begagnad hos | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Typ av objektiv | Normal |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon RF-S |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 48mm |
Visa alla attribut














