Panasonic DG Elmarit 200/2.8 Power OIS -objektiv BEGAGNAD
SKU
VL_009_229109217
Special Price 12 089,00 kr Ordinarie pris 12 990,00 kr
Lägsta pris under senaste 30 dagar: 12990 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Tele |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Micro Four Thirds (MFT) |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 400mm |
| Bildvinkel | 6.2° |
| Bildstabilisering | Ja |
| Största bländare | f/2.8 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 1.15 m |
| Förstoring | 0.2x |
| Linser/grupper | 15/13 |
| Antal bländarlameller | 9 |
| Filterdiameter (mm) | 77 mm |
| Vädertätad | Ja |
| Fokusmotor | Steppermotor |
| Diameter x längd | 87.5 x 174 mm |
| Vikt | 1245 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Tele |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut






