OM SYSTEM M.Zuiko 25/1.2 ED Pro -objektiv BEGAGNAD
SKU
VL_003_23V335260BW000
8 990,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Normal |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Micro Four Thirds (MFT) |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 50 mm |
| Bildvinkel | 47° |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/1.2 |
| Minsta bländare | f/16 |
| Närgräns | 30 cm |
| Förstoring | 0.11x |
| Linser/grupper | 19/14 |
| Antal bländarlameller | 9 |
| Filterdiameter (mm) | 62 mm |
| Vädertätad | Ja |
| Fokusmotor | Micromotor |
| Diameter x längd | 70 x 87 mm |
| Vikt | 410 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Normal |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut













