Eizo ColorEdge CG2400SV 24-inch bildskärm
SKU
9560031030
21 990,00 kr
Tillfälligt slut
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
| Bildformat | 16:10 |
|---|---|
| Panel | IPS |
| Upplösning | 1920 x 1200 |
| Ljusstyrka | 400cd/m² |
| Kontrast | 1800:1 |
| Betraktningsvinkel | 178° |
| Response time | 11 ms |
| Anslutningar | HDMI, DisplayPort, 3.5mm Headphone, 3G/HD-SDI, USB-A |
| Mått | 554.4 x 408.1 - 563.1 x 245 mm |
| Vikt | 8.5 kg |
| Färg | Svart |
| Garanti | 5 år |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Bildformat | 16:10 |
|---|---|
| Panel | IPS |
| Upplösning | 1920 x 1200 |
| Ljusstyrka | 400cd/m² |
| Kontrast | 1800:1 |
| Betraktningsvinkel | 178° |
Visa alla attribut
