Zhiyun Smooth Q5 Ultra gimbal för smartphone
SKU
229136351
1 090,00 kr
Tillfälligt slut
Visa lagerstatus i butik
Kanske gillar du också

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
| Bildstabilisering | 3-axis |
|---|---|
| Gränssnitt | Bluetooth, USB-C |
| Belastning (kg) | 0,28 |
| Gängstorlek huvudfäste | Mobile Mount |
| Vad finns i kartongen? | Gimbal, USB-C kabel, tripod stativ, pouch |
| Mått | 160 x 110 x 52 mm (folded) 286 x 128 x 62 mm |
| Vikt | 390 g |
| Färg | Vit |
| Garanti | 12 månader |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Bildstabilisering | 3-axis |
|---|---|
| Gränssnitt | Bluetooth, USB-C |
| Belastning (kg) | 0,28 |
| Gängstorlek huvudfäste | Mobile Mount |
| Vad finns i kartongen? | Gimbal, USB-C kabel, tripod stativ, pouch |
| Mått | 160 x 110 x 52 mm (folded) 286 x 128 x 62 mm |
Visa alla attribut







