Zeiss Batis 85/1.8 -objektiv, Sony FE BEGAGNAD
SKU
VL_026_229104294
6 990,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
Zeiss Batis 85mm f/1.8 on kuvanvakaajalla varustettu valovoimainen Sonnar-tyyppinen teleobjektiivi Sony E -bajonetin järjestelmäkameroihin.
Objektiivissa olevilla erikoislaseilla ollaan saatu aikaan paras mahdollinen kuvanlaatu ja polttoväli sopii ihanteellisesti potretti ja tapahtumakuvaamiseen.
Tarkka automaattitarkennus sekä laadukas käsitarkennus takaa juuri halutun tarkennustavan kuvaustilanteisiin.
Objektiivin OLED-näyttö näyttää etäisyyden kohteeseen sekä syväterävyysalueen valitulla aukolla.
Sääsuojattu rakenne suojaa objektiivia lialta ja roiskeilta.
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Standard och kort tele |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Sony FE |
| Bildvinkel | 29° |
| Bildstabilisering | Ja |
| Största bländare | f/1.8 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 80 cm |
| Förstoring | 1:7.9 |
| Linser/grupper | 11/8 |
| Filterdiameter (mm) | 67 mm |
| Vädertätad | Ja |
| Diameter x längd | 81 x 92 mm |
| Vikt | 475 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmKontrollera tillgänglighet
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Standard och kort tele |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut










