Yashica DZ-100 x Hello Kitty Edition -kompaktkamera, pink
SKU
229133078
Special Price 1 177,00 kr Ordinarie pris 1 449,00 kr
Lägsta pris under senaste 30 dagar: 1177 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
Kanske gillar du också
Yashica DZ-100 x Hello Kitty Edition -kompaktkamera, vitSpecial Price 1 177,00 kr Ordinarie pris 1 449,00 kr
| Sensorstorlek | CMOS |
|---|---|
| Megapixel | 8 |
| Filformat | JPEG |
| Inspelningsformat | AVI |
| Inspelningsformat | FHD 1920x1080 HD 1280x720 |
| LCD-bildskärm | Fast LCD-bildskärm, 2.4" |
| Digital Zoom | 8x |
| Största bländare | f/2.2 |
| Närgräns | 10 cm |
| Minneskort | microSD, microSDHC, microSDXC, max. 64GB |
| Gränssnitt | USB-C |
| Mått | 90 x 80 x 113 mm |
| Vikt | 113 g |
| Färg | Rosa |
| Garanti | 12 månader |
- StockholmKontrollera tillgänglighet
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Sensorstorlek | CMOS |
|---|---|
| Megapixel | 8 |
| Filformat | JPEG |
| Inspelningsformat | AVI |
| Inspelningsformat | FHD 1920x1080 HD 1280x720 |
| LCD-bildskärm | Fast LCD-bildskärm, 2.4" |
Visa alla attribut



