Tokina AT-X Pro 11-20/2.8 DX, Canon BEGAGNAD
SKU
VL_012_24TT5113001
1 990,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Tampere Tuomiokirkonkatu |
| Typ av objektiv | Vidvinkelzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon EF-S |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 17.5 - 32 mm |
| Bildvinkel | 104.3° - 72.4° |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/2.8 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 28 cm |
| Linser/grupper | 14/12 |
| Antal bländarlameller | 9 |
| Filterdiameter (mm) | 82 mm |
| Diameter x längd | 89 x 92 mm |
| Vikt | 560 g |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Tampere Tuomiokirkonkatu |
| Typ av objektiv | Vidvinkelzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon EF-S |
Visa alla attribut









