Tamron SP 24-70/2.8 Di VC USD -objektiv, Nikon BEGAGNAD
SKU
VL_042_229108744
3 990,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Nikon FX |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 24-70 mm |
| Bildvinkel | 84° - 34° APS-C 60° - 22° |
| Bildstabilisering | Ja |
| Största bländare | f/2.8 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 38 cm |
| Förstoring | 0.21x |
| Linser/grupper | 17 / 12 |
| Antal bländarlameller | 9 |
| Filterdiameter (mm) | 82 mm |
| Vädertätad | Ja |
| Fokusmotor | UltraSonicMotor |
| Diameter x längd | 88 x 111 mm |
| Vikt | 905 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmKontrollera tillgänglighet
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut










