Tamron 70-200/2.8 Di VC USD -objektiv, Canon BEGAGNAD
SKU
VL_005_22941700A009E
6 490,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Oulu Hallituskatu 13-17 |
| Typ av objektiv | Telezoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon EF |
| Bildvinkel | 34° - 12° APS-C 22° - 7° |
| Bildstabilisering | Ja |
| Största bländare | f/2.8 |
| Minsta bländare | f/32 |
| Närgräns | 1,3 m |
| Förstoring | 0.13x |
| Linser/grupper | 23/17 |
| Antal bländarlameller | 9 |
| Filterdiameter (mm) | 77 mm |
| Vädertätad | Ja |
| Fokusmotor | UltraSonicMotor |
| Diameter x längd | 86 x 197 mm |
| Vikt | 1470 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Oulu Hallituskatu 13-17 |
| Typ av objektiv | Telezoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut

