Sony 960GB CFexpress Tough Type A -minneskort
SKU
44CEAM960T
Special Price 6 490,00 kr Ordinarie pris 9 490,00 kr
Lägsta pris under senaste 30 dagar: 7360.56 kr
Tillfälligt slut
Visa lagerstatus i butik
Kanske gillar du också
Sony 1920GB CFexpress Tough Type A -minneskortSpecial Price 9 490,00 kr Ordinarie pris 15 490,00 kr

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
Sony Summer Cashback -kampanj 1/4-31/7 2026
Köp en Sony kampanjprodukt så får du up till 2200 kr tillbaka efter att du registrerat produkten.
Alla produkter som hör till kampanjen hittar du HÄR>>
| Minnesstorlek (GB) | 960 |
|---|---|
| Vädertätad | Ja |
| Minneskort | CFexpress Type A |
| Läshastighet | ~800MB/s |
| Skrivhastighet | ~700MB/s |
| Mått | 20 x 28 x 2.8 mm |
| Vikt | 3 g |
| Garanti | 24 månader |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Minnesstorlek (GB) | 960 |
|---|---|
| Vädertätad | Ja |
| Minneskort | CFexpress Type A |
| Läshastighet | ~800MB/s |
| Skrivhastighet | ~700MB/s |
| Mått | 20 x 28 x 2.8 mm |
Visa alla attribut


