Sigma 70-300/4-5.6 DG -objektiv, Canon BEGAGNAD
SKU
VL_034_240050238
1 190,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Telezoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon EF |
| Bildvinkel | 34.3º - 8.2º |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/4 - 5.6 |
| Minsta bländare | f22 - 32 |
| Närgräns | 150cm (Makro 95cm) |
| Förstoring | 1:4 |
| Linser/grupper | 14/10 |
| Antal bländarlameller | 9 |
| Filterdiameter (mm) | 58 mm |
| Vädertätad | Nej |
| Fokusmotor | Micromotor |
| Diameter x längd | 76.6 x 119.5 mm |
| Vikt | 530 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmKontrollera tillgänglighet
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Telezoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut






