Sigma 70/2.8 EX DG Macro -objektiv, Canon BEGAGNAD
SKU
VL_012_24401707002
1 490,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Macro |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon EF |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/2.8 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 25 cm |
| Förstoring | 1x |
| Linser/grupper | 10/9 |
| Antal bländarlameller | 9 |
| Filterdiameter (mm) | 62 mm |
| Diameter x längd | 76 x 95 mm |
| Vikt | 527 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Macro |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut


