Samyang 50mm T1.5 VDSLR MK2 -objektiv, Sony FE
SKU
229114574
Special Price 6 124,00 kr Ordinarie pris 8 197,00 kr
Lägsta pris under senaste 30 dagar: 1999 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
| Typ av objektiv | Normal |
|---|---|
| Fokusering | Manuell |
| Objektivfattning | Sony FE |
| Bildvinkel | 46.2° |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | T1.5 |
| Minsta bländare | T22 |
| Närgräns | 45 cm |
| Linser/grupper | 9/6 |
| Antal bländarlameller | 9 |
| Filterdiameter (mm) | 77 mm |
| Vädertätad | Ja |
| Vikt | 576 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 36 månader |
- StockholmKontrollera tillgänglighet
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Typ av objektiv | Normal |
|---|---|
| Fokusering | Manuell |
| Objektivfattning | Sony FE |
| Bildvinkel | 46.2° |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | T1.5 |
Visa alla attribut







