Samyang 14/2.8 ED AS IF UMC -objektiv, Sony FE BEGAGNAD
SKU
VL_009_229100477
1 990,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Vidvinkel |
| Fokusering | Manuell |
| Objektivfattning | Sony FE |
| Bildvinkel | 115.7˚ |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/2.8 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 28 cm |
| Linser/grupper | 14/10 |
| Antal bländarlameller | 6 |
| Diameter x längd | 87 x 122.1 mm |
| Vikt | 570 g |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmKontrollera tillgänglighet
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Vidvinkel |
| Fokusering | Manuell |
Visa alla attribut
