Rollei Mini Digital Camera -nyckelringskamera, svart
SKU
24ROL12064
329,00 kr
Tillfälligt slut
Visa lagerstatus i butik
| Sensorstorlek | 1/4" |
|---|---|
| Filformat | JPEG |
| Inspelningsformat | Motion JPEG |
| Inspelningsformat | 1920x1080p: 30 fps |
| LCD-bildskärm | Fast LCD-bildskärm |
| Största bländare | f/2.4 |
| Närgräns | 1.5 m |
| WiFi | Nej |
| Minneskort | microSD, microSDHC, microSDXC, max. 64GB |
| Gränssnitt | USB-C |
| Vad finns i kartongen? | Rollei Mini kamera, USB-C kabel, USB adapter, kamerarem, handrem, nyckelring |
| Mått | 5.4 x 3.1 x 2 cm |
| Vikt | 18 g |
| Färg | Silver/Svart |
| Garanti | 24 månader |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Sensorstorlek | 1/4" |
|---|---|
| Filformat | JPEG |
| Inspelningsformat | Motion JPEG |
| Inspelningsformat | 1920x1080p: 30 fps |
| LCD-bildskärm | Fast LCD-bildskärm |
| Största bländare | f/2.4 |
Visa alla attribut


