Panasonic Lumix S Pro 16-35/4 -objektiv
SKU
229SR1635E
Special Price 15 490,00 kr Ordinarie pris 18 990,00 kr
Lägsta pris under senaste 30 dagar: 15490 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
Panasonic Lumix - 5 års förlängd garanti!
Köp aktuella produkt i Panasonic Lumix S-serien och få 5 års förlängd garanti när du registrerar den på Panasonics webbsida.
Produkten bör registreras inom 90 dagar från inköpsdatumet.
Kampanjen gäller t.o.m. 31/3 2027
| Typ av objektiv | Vidvinkelzoom |
|---|---|
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Leica L |
| Bildvinkel | 107° - 63° |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/4 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 25 cm |
| Förstoring | 0.23x |
| Linser/grupper | 12/9 |
| Antal bländarlameller | 9 |
| Filterdiameter (mm) | 77 mm |
| Vädertätad | Ja |
| Diameter x längd | 85 x 99.6 mm |
| Vikt | 500 g |
| Garanti | 24 månader |
- StockholmKontrollera tillgänglighet
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Typ av objektiv | Vidvinkelzoom |
|---|---|
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Leica L |
| Bildvinkel | 107° - 63° |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/4 |
Visa alla attribut







