Panasonic Lumix G Vario 7-14/4 BEGAGNAD Saknar lock
SKU
VL_019_229202007014E
5 990,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
Panasonic Lumix G Vario 7-14mm f/4 on erittäin laajakulmainen zoom-objektiivi Micro Four Thirds -standardin järjestelmäkameroihin.
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Vidvinkelzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Micro Four Thirds (MFT) |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 14-28 mm |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/4 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 25 cm |
| Förstoring | 0.08x |
| Linser/grupper | 16/12 |
| Antal bländarlameller | 7 |
| Fokusmotor | Micromotor |
| Diameter x längd | 70 x 83 mm |
| Vikt | 300 g |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmKontrollera tillgänglighet
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Vidvinkelzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut





