Panasonic Lumix G Vario 12-32/3.5-5.6, Svart BEGAGNAD INKL MOMS
SKU
VL_031_229100395
1 190,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
Panasonic Lumix G Vario 12-32mm f/3.5-5.6 Mega OIS är ett mycket litet zoomobjektiv som passar perfekt till det flesta tillfällen.
Den optiska bildstabiliseringen möjliggör skarpa bilder även i svagare ljusförhållanden.
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Micro Four Thirds (MFT) |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 24-64 mm |
| Bildvinkel | 84°-37° |
| Bildstabilisering | Ja |
| Största bländare | f/3.5 - f/5.6 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 20 cm |
| Förstoring | 0.13x |
| Linser/grupper | 8/7 |
| Antal bländarlameller | 7 |
| Filterdiameter (mm) | 37 mm |
| Vädertätad | Nej |
| Fokusmotor | Steppermotor |
| Diameter x längd | 56 x 24 mm |
| Vikt | 70 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmKontrollera tillgänglighet
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut






