OUTLET - Tamron 18-200/3.5-6.3 Di II VC -objektiv, Canon
SKU
229104725OL
Special Price 1 999,00 kr Ordinarie pris 2 890,00 kr
Lägsta pris under senaste 30 dagar: 1929 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
OUTLET-produkt - Utgående produkt.
| Typ av objektiv | Normalzoom |
|---|---|
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon EF-S |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 28.8 x 320 mm |
| Bildvinkel | 75° 33' - 7° 59' |
| Bildstabilisering | Ja |
| Största bländare | f/3.5-6.3 |
| Minsta bländare | f/22-40 |
| Närgräns | 49 cm |
| Antal bländarlameller | 7 |
| Filterdiameter (mm) | 62 mm |
| Vädertätad | Ja |
| Fokusmotor | UltraSonicMotor |
| Diameter x längd | 75 x 96.6 mm |
| Vikt | 400 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 24 månader |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Typ av objektiv | Normalzoom |
|---|---|
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon EF-S |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 28.8 x 320 mm |
| Bildvinkel | 75° 33' - 7° 59' |
| Bildstabilisering | Ja |
Visa alla attribut











