Olympus M.Zuiko 14-42/3.5-5.6 II R, Svart
SKU
23N3594392
2 890,00 kr
Olympus M.Zuiko 14-42mm f/3.5-5.6 II R -normaalizoom-objektiivi MicroFourThirds -kiinnityksellä, musta.
| Typ av objektiv | Normalzoom |
|---|---|
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Micro Four Thirds (MFT) |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/3.5-5.6 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 25 cm |
| Förstoring | 0.19x |
| Linser/grupper | 8/7 |
| Antal bländarlameller | 7 |
| Filterdiameter (mm) | 37 mm |
| Vädertätad | Nej |
| Fokusmotor | Micromotor |
| Vad finns i kartongen? | Objektiivi, etu- ja takasuoja |
| Diameter x längd | 55.9 x 48.3 mm |
| Vikt | 111 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 24 månader |
| Typ av objektiv | Normalzoom |
|---|---|
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Micro Four Thirds (MFT) |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/3.5-5.6 |
| Minsta bländare | f/22 |
Visa alla attribut

