Nikon D600 BEGAGNAD
SKU
VL_028_39VBA340AE
Special Price 2 640,00 kr Ordinarie pris 3 290,00 kr
Lägsta pris under senaste 30 dagar: 3290 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Antal exponeringar | 46335 |
| Begagnad hos | Tampere Tuomiokirkonkatu |
| Sensorstorlek | 35mm Full Frame, CMOS |
| Megapixel | 24 |
| Processor | Expeed 3 |
| ISO | 100 - 6400 (50-25600) |
| Filformat | JPEG, RAW |
| Inspelningsformat | MPEG-4, H.264 |
| Inspelningsformat | 1920 x 1080p: 30, 25, 24 fps 1280 x 720p: 60, 50, 30, 25 fps |
| Bildformat | 3:2 |
| Mikrofon | Inbyggd monomikrofon |
| Sökare | Optisk |
| Sökartäckning | 100% |
| LCD-bildskärm | Fast LCD-bildskärm, 3.2", 921 000 pixlar |
| Fokuspunkter | 39 punkter |
| Autofokus | Självutlösare, Följande, One shot, Kontinuerlig, Ansiktsigenkänning |
| Exponering | Auto, Tidsförval, Bländarförval, Manuell |
| Exponeringskompensation | +/-5 EV (1/3 EV, 1/2 EV) |
| Längsta slutartid | 30 s |
| Kortaste slutartid | 1/4000 s |
| Antal bilder/sekund | 5,5 bilder/s |
| Objektivfattning | Nikon FX |
| Vädertätad | Ja |
| WiFi | med tillbehör |
| GPS | Tillbehör |
| Minneskort | SD, SDHC, SDXC |
| Gränssnitt | 3.5mm hörlursutgång, USB 2.0, HDMImini, 3.5mm Mic |
| Batteri | EN-EL15 / EN-EL15a / EN-EL15b |
| Mått | 141 x 113 x 82 mm |
| Vikt | 850 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Antal exponeringar | 46335 |
| Begagnad hos | Tampere Tuomiokirkonkatu |
| Sensorstorlek | 35mm Full Frame, CMOS |
| Megapixel | 24 |
| Processor | Expeed 3 |
Visa alla attribut




