Nikon D3100 -systemkamera, svart BEGAGNAD
SKU
VL_052_39D3100RUNKO
990,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
Erittäin kevyt ja helppokäyttöinen D3100 on ihanteellinen vaihtoehto jokaisen perheen valokuvaustarpeisiin. Opastila auttaa upeisiin kuviin, D-videotoiminnon saat upeita Full HD -laatuisia elokuvia. Nikonin edistyksellinen EXPEED 2 -kuvankäsittelyjärjestelmä ja 14,2 megapikselin CMOS-kuvakenno varmistavat huippulaatuiset kuvat.
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Antal exponeringar | 10800 |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Sensorstorlek | APS-C, CMOS |
| Megapixel | 14 |
| Processor | Expeed 2 |
| ISO | 100-3200 (12800) |
| Filformat | JPEG, RAW |
| Inspelningsformat | MPEG-4 |
| Inspelningsformat | 1920 x 1080p: 24fps 1280 x 720p: 30, 25, 24 fps 640 x 424p: 24 fps |
| Bildformat | 3:2 |
| Mikrofon | Inbyggd monomikrofon |
| Sökare | Optisk |
| Sökartäckning | 95% |
| LCD-bildskärm | Fast LCD-bildskärm, 3", 230 000 pixlar |
| Fokuspunkter | 11 punkter |
| Autofokus | Självutlösare, Följande, One shot, Kontinuerlig, Ansiktsigenkänning |
| Exponering | Auto, Tidsförval, Bländarförval, Manuell |
| Exponeringskompensation | +/-5 EV (1/3 EV) |
| Längsta slutartid | 30 s |
| Kortaste slutartid | 1/4000 s |
| Antal bilder/sekund | 3 bilder/s |
| Crop Factor | 1.5x |
| Objektivfattning | Nikon DX, Nikon FX |
| Vädertätad | Nej |
| Minneskort | SD, SDHC, SDXC |
| Gränssnitt | USB 2.0, HDMImini |
| Batteri | EN-EL14 |
| Mått | 124 x 96 x 75 mm |
| Vikt | 505 g |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmKontrollera tillgänglighet
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Antal exponeringar | 10800 |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Sensorstorlek | APS-C, CMOS |
| Megapixel | 14 |
| Processor | Expeed 2 |
Visa alla attribut
