Meike MK 35/1.4 -objektiv, Nikon Z BEGAGNAD
SKU
VL_002_1000D190051
890,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
Meike 35mm F1.7 -objektiivi. Linssin lasipinnat ovat pinnoitettu ja metallirunko laadukkaasti viimeistelty. Laajakulmaobjektiivi sopii erinomaisesti esimerkiksi tuote-, katukuva-, maisema- ja muotokuvauskuviin.
HUOM! Objektiivi on täysin manuaalinen, ennen objektiivin kiinnittämistä sinun tulee ottaa käyttöön kamerassa asetus, joka mahdollistaa käytön ilman linssiä.
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Typ av objektiv | Normal |
| Fokusering | Manuell |
| Objektivfattning | Nikon Z |
| Bildvinkel | 44° |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/1.7 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 30 cm |
| Förstoring | 0.11x |
| Linser/grupper | 6/5 |
| Antal bländarlameller | 9 |
| Filterdiameter (mm) | 49 mm |
| Vädertätad | Nej |
| Diameter x längd | 60.5 x 41 mm |
| Vikt | 176 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Typ av objektiv | Normal |
| Fokusering | Manuell |
| Objektivfattning | Nikon Z |
| Bildvinkel | 44° |
| Bildstabilisering | Nej |
Visa alla attribut











