Leica Summicron-M 28/2 ASPH. -objektiv, svart BEGAGNAD
SKU
VL_001_24L11618
27 990,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
Leica Summicron-M 28 mm f/2 ASPH. on tehokas laajakulmaobjektiivi, joka tarjoaa erinomaista kuvanlaatua ja mahdollistaa valikoivan terävyyskäytön. Tämä objektiivi tuottaa huomattavan yksityiskohtaisia kuvia, joissa on poikkeuksellisia kolmiulotteisia vaikutuksia. Jopa vaativissa valaistusolosuhteissa häiritsevät heijastukset ja hajavalot ovat lähes poissuljettuja.
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Vidvinkel |
| Fokusering | Manuell |
| Objektivfattning | Leica M |
| Bildvinkel | 74° |
| Största bländare | f/2 |
| Minsta bländare | f/16 |
| Närgräns | 40 cm |
| Linser/grupper | 9/6 |
| Filterdiameter (mm) | 46 mm |
| Diameter x längd | 55 x 58 mm |
| Vikt | 275 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmKontrollera tillgänglighet
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Vidvinkel |
| Fokusering | Manuell |
Visa alla attribut










