Laowa 15/2 Zero-D -objektiv, Canon RF BEGAGNAD
SKU
VL_001_65UVE1520RF
5 990,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
Laowa 15mm f/2 Zero-D on oivallinen objektiivi etenkin maisemakuvaukseen.
F/2 valovoima mahdollistaa kohtuulliset valotusajat esim. tähtikuvaukseen ja erittäin kompaktin kokoisen objektiivin mukana kuljettaminen on vaivatonta.
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Vidvinkel |
| Fokusering | Manuell |
| Objektivfattning | Canon RF |
| Bildvinkel | 110° |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/2 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 15 cm |
| Förstoring | 0.25x |
| Linser/grupper | 12/9 |
| Antal bländarlameller | 5 |
| Filterdiameter (mm) | 72 mm |
| Diameter x längd | 77 x 82 mm |
| Vikt | 500 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Vidvinkel |
| Fokusering | Manuell |
Visa alla attribut








