Fujifilm Fujinon XF 55-200/3.5-4.8 R LM OIS BEGAGNAD
SKU
VL_047_15FXF55200MMF3548
4 790,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
Fujinon XF 55-200mm f/3.5-4.8 R LM OIS on kuvanvakaajalla varustettu kevyt ja kompakti telezoom-objektiivi.
Objektiivissa on erittäin nopea automaattitarkennus ja kuvanvakaajan ansiosta kuvaaminen onnistuu käsivaralta.
Soveltuu hyvin luonto- ja maisemakuvaamiseen sekä kauempana olevien kohteiden kuvaamiseen.
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Telezoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Fujifilm X |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 84 - 305 mm |
| Bildvinkel | 29° - 8.1° |
| Bildstabilisering | Ja |
| Största bländare | f3.5 - 4.8 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 110 cm |
| Förstoring | 0.18x |
| Linser/grupper | 14/10 |
| Antal bländarlameller | 7 |
| Filterdiameter (mm) | 62 mm |
| Vädertätad | Nej |
| Fokusmotor | Steppermotor |
| Diameter x längd | 75 x 118 mm |
| Vikt | 580 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Telezoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut






