Canon EOS 650D -systemkamera BEGAGNAD
SKU
VL_022_136559B027
1 790,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Antal exponeringar | 19900 |
| Begagnad hos | Tampere Tuomiokirkonkatu |
| Sensorstorlek | APS-C, CMOS |
| Megapixel | 18 |
| Processor | Digic 5 |
| ISO | 100-12800 (25600) |
| Filformat | JPEG, RAW |
| Inspelningsformat | H.264, Motion JPEG |
| Inspelningsformat | 1920 x 1080p: 30, 25, 24 fps 1280 x 720p: 60, 50 fps 640 x 480p: 60, 50 fps |
| Bildformat | 1:1, 4:3, 16:9, 3:2 |
| Mikrofon | Inbyggd stereomikrofon |
| Sökare | Optisk |
| Sökartäckning | 95% |
| LCD-bildskärm | Vridbar, 3", 1 040 000 pixlar |
| Fokuspunkter | 9 punkter, Kontrastdetekterande, Fasdetekterande |
| Autofokus | Självutlösare, One shot, Kontinuerlig, Ansiktsigenkänning |
| Exponering | Auto, Tidsförval, Bländarförval, Manuell |
| Exponeringskompensation | +/-5 EV (1/3 EV, 1/2 EV) |
| Längsta slutartid | 30 s |
| Kortaste slutartid | 1/4000 s |
| Självutlösare | 2 s, 10 s |
| Antal bilder/sekund | 5 bilder/s |
| Crop Factor | 1.6x |
| Objektivfattning | Canon EF, Canon EF-S |
| Vädertätad | Nej |
| WiFi | med tillbehör |
| GPS | Tillbehör |
| Minneskort | SD, SDHC, SDXC |
| Batteri | LP-E8 |
| Mått | 133 x 100 x 79 mm |
| Vikt | 575 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Antal exponeringar | 19900 |
| Begagnad hos | Tampere Tuomiokirkonkatu |
| Sensorstorlek | APS-C, CMOS |
| Megapixel | 18 |
| Processor | Digic 5 |
Visa alla attribut

