Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III -objektiv BEGAGNAD
SKU
VL_090_131620C005
490,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon EF-S |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 28.8 - 88 mm |
| Bildstabilisering | Ja |
| Största bländare | f/4-5.6 |
| Minsta bländare | f/22-32 |
| Närgräns | 25 cm |
| Förstoring | 0.25x |
| Antal bländarlameller | 7 |
| Filterdiameter (mm) | 58 mm |
| Vädertätad | Nej |
| Fokusmotor | STM |
| Diameter x längd | 66.5 x 61.8 mm |
| Vikt | 215 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut







