Canon EF-S 18-135/3.5-5.6 IS -objektiv BEGAGNAD
SKU
VL_089_133558B005
1 590,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon EF-S |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 29 - 216mm |
| Bildstabilisering | Ja |
| Största bländare | f/3.5 - 5.6 |
| Minsta bländare | f/22 - 38 |
| Närgräns | 45 cm |
| Förstoring | 0.21x (135 mm) |
| Linser/grupper | 16/12 |
| Antal bländarlameller | 6 |
| Filterdiameter (mm) | 67 mm |
| Vädertätad | Nej |
| Fokusmotor | Micromotor |
| Diameter x längd | 75.4 x 101 mm |
| Vikt | 455 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmKontrollera tillgänglighet
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut



