Canon EF-M 15-45/3.5-6.3 IS STM -objektiv, silver BEGAGNAD
SKU
VL_010_130597C005
790,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
Canon EF-M 15-45mm zoomobjektiivi on varustettu IS-kuvanvakaajalla sekä STM-tarkennusmoottorilla.
Objektiivi sopii Canon EOS M -järjestelmäkameroihin.
STM-objektiivi sopii hyvin videokuvaamiseen nopean ja lähes äänettömän tarkennusmoottorin ansiosta.
Polttoväli sopii hyvin yleiskuvaamiseen kuten juhliin ja matkoille sekä maisemakuvaamiseen.
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon EF-M |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 24-72 mm |
| Bildvinkel | 84° 30' - 33° 40' |
| Bildstabilisering | Ja |
| Största bländare | f/3.5-6.3 |
| Närgräns | 25 cm |
| Linser/grupper | 10/9 |
| Filterdiameter (mm) | 49 mm |
| Fokusmotor | STM |
| Diameter x längd | 60.9 x 44.5 mm |
| Vikt | 130 g |
| Färg | Silver |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut






