Canon EF 400/5.6L USM -objektiv BEGAGNAD
SKU
VL_039_13220582
7 490,00 kr
Tillfälligt slut
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
Ominaisuudet:
- Polttoväli ja valovoima: 400 mm 1:5.6
- Objektiivin rakenne: 7 linssielementtiä 6 ryhmässä
- Kuvakulma: 6°-10°
- Tarkennus: Ultraäänimoottorilla toimiva sisäinen tarkennusjärjestelmä
- Lähin tarkennusetäisyys: 3,5 metriä
- Suodinkierre: 77 mm
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Tele |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon EF |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/5.6 |
| Minsta bländare | f/32 |
| Närgräns | 3,5 m |
| Linser/grupper | 7/6 |
| Antal bländarlameller | 8 |
| Filterdiameter (mm) | 77 mm |
| Fokusmotor | UltraSonicMotor |
| Diameter x längd | 90 x 256,5 mm |
| Vikt | 1250 g |
| Färg | Vit |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Stockholm Herkulesgatan 11 |
| Typ av objektiv | Tele |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut








