Canon EF 28-300/3.5-5.6L IS USM -objektiv BEGAGNAD
SKU
VL_023_139322A003
10 990,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM-objektivet erbjuder imponerande bildkvalitet på hela brännvidden.
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Tampere Tuomiokirkonkatu |
| Typ av objektiv | Telezoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon EF |
| Bildstabilisering | Ja |
| Största bländare | f/3.5.-5.6 |
| Minsta bländare | f/22-38 |
| Närgräns | 70 cm |
| Linser/grupper | 23 elementtiä / 16 ryhmässä |
| Antal bländarlameller | 8 |
| Filterdiameter (mm) | 77 mm |
| Fokusmotor | UltraSonicMotor |
| Diameter x längd | 92 x 184 |
| Vikt | 1670 g |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Tampere Tuomiokirkonkatu |
| Typ av objektiv | Telezoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut






