Canon EF 24-85/3.5-4.5 USM -objektiv BEGAGNAD
SKU
VL_137_13EFS1855IS
1 490,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon EF |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/3.5-4.5 |
| Minsta bländare | f/22-32 |
| Närgräns | 50 cm |
| Förstoring | 0.16x |
| Linser/grupper | 15/12 |
| Antal bländarlameller | 6 |
| Filterdiameter (mm) | 67 mm |
| Vädertätad | Nej |
| Diameter x längd | 73 x 70 mm |
| Vikt | 380 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon EF |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/3.5-4.5 |
Visa alla attribut
