Canon EF 24-70/2.8 L USM -objektiv BEGAGNAD
SKU
VL_141_13EF24702LUSM
6 490,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Canon EF |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/2.8 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 38 cm |
| Förstoring | 0.29x |
| Linser/grupper | 16/13 |
| Antal bländarlameller | 8 |
| Filterdiameter (mm) | 77 mm |
| Vädertätad | Ja |
| Fokusmotor | UltraSonicMotor |
| Diameter x längd | 83 x 124 mm |
| Vikt | 950 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut














