7Artisans 50mm f/1.05, Sony FE BEGAGNAD
SKU
VL_009_657A5011
2 190,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Typ av objektiv | Normal |
| Fokusering | Manuell |
| Objektivfattning | Sony FE |
| Bildvinkel | 46° |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/1.1 |
| Minsta bländare | f/16 |
| Närgräns | 70 cm |
| Linser/grupper | 7/6 |
| Antal bländarlameller | 12 |
| Filterdiameter (mm) | 55 mm |
| Diameter x längd | 60 x 49 mm |
| Vikt | 400 g |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Turku Yliopistonkatu 13 |
| Typ av objektiv | Normal |
| Fokusering | Manuell |
Visa alla attribut
