Tamron AF 60/2 Di II Macro, Canon BEGAGNAD
SKU
VL_005_22941700G005E
1 490,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Finns lite damm |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Macro |
| Objektivfattning | Canon EF-S |
| Brännvid motsvarande 35mm format | 96 mm |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/2 |
| Minsta bländare | f/22 |
| Närgräns | 23 cm |
| Linser/grupper | 14 elementtiä, 10 ryhmää |
| Antal bländarlameller | 7 |
| Filterdiameter (mm) | 55 mm |
| Fokusmotor | Micromotor |
| Diameter x längd | 73 x 80 mm |
| Vikt | 400 g |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Finns lite damm |
| Begagnad hos | Helsinki Mikonkatu |
| Typ av objektiv | Macro |
| Objektivfattning | Canon EF-S |
Visa alla attribut


