Sony FE 28-60/4-5.6 -objektiv BEGAGNAD
SKU
VL_027_44SEL2860
2 790,00 kr
Tillgänglig
Visa lagerstatus i butik

SWAP IT-BYTESFÖRFRÅGAN
| MÄRKE OCH MODEL | ANGE SKICK | |
|---|---|---|
| ||
Sony FE 28-60 mm f/4-5,6 är en liten och kompakt normalzoom för fullformatskameror med Sony E-fattning.
Objektivet är utmärkt för de vanligaste fotosituationerna, som landskap, porträtt och event.
Objektivets kortaste fokuseringsavstånd är 30 cm.
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Oulu Hallituskatu 13-17 |
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
| Objektivfattning | Sony FE |
| Bildstabilisering | Nej |
| Största bländare | f/4-5.6 |
| Minsta bländare | f/22-32 |
| Närgräns | 30 cm |
| Förstoring | 0.16x |
| Linser/grupper | 8/7 |
| Antal bländarlameller | 7 |
| Filterdiameter (mm) | 40,5 mm |
| Vädertätad | Ja |
| Diameter x längd | 67 x 45 mm |
| Vikt | 167 g |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 månad |
- StockholmTillfälligt slut
Herkulesgatan 11 111 52 Stockholm08-789 45 00Vardagar: 10.00-18.00 Lördagar: 10.00-15.00 Söndagar & Helgdagar: Stängt
| Ange Skick | Lite använd |
|---|---|
| Mekaniskt skick | Bra |
| Optikens skick | Bra |
| Begagnad hos | Oulu Hallituskatu 13-17 |
| Typ av objektiv | Normalzoom |
| Fokusering | Automatisk, Manuell |
Visa alla attribut








